Par kompāniju

No dibināšanas brīža 1993. gadā SIA „VIKOM" ir iekarojusi vienu no vadošajām pozīcijām Baltijas metāla produkcijas tirgū. 2008. gadā kompānijas apgrozījums sastādīja 25 miljonus EURO. «VIKOM» pazīstama Eiropas tirgū kā nopietns un uzticams metāla velmējumu piegādātājs, piedāvājot saviem klientiem plaša sortimenta produkciju. Kompānijas „VIKOM” klienti ir vairāk kā 150 Eiropas kompānijas. Kompānijas panākumu galvenie faktori ir nepārtraukta tirgus analīze, augsts apkalpošanas līmenis, saprātīga cenu politika, plašs kvalitatīvas produkcijas klāsts kompānijas noliktavās, kā arī mūsu speciālistu profesionalitāte, uzmanīga un rūpīga attieksme pret katru klientu. „VIKOM" produkcija tiek sekmīgi tirgota Baltijas valstu tirgū, kā arī tiek piegādāta uz citām valstīm, tajā skaitā uz Poliju, Čehiju, Slovākiju, Somiju, Zviedriju, Vāciju, Norvēģiju, Dāniju, Austriju un Turciju. SIA VIKOM noliktavās Jūs vienmēr atradīsiet metāla ražojumus Jums nepieciešamajā daudzumā – mēs pastāvīgi uzturam rezerves aptuveni 6000 t apjomā. Mūsu firmas piedāvātais metāla velmējumu asortiments ir ļoti daudzveidīgs, mēs to pastāvīgi papildinām, ņemot vērā klientu vēlmes un pieprasījumu. SIA VIKOM galvenie piegādātāji ir Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Polijas, Slovākijas un Vācijas metalurģiskie uzņēmumi. Visa produkcija ir sertificēta un atbilst Eiropas standartiem, tādējādi apliecinot tās augsto kvalitāti.

Šobrīd kompānijai ir šādi galvenie darbības virzieni

  • Metā velmējumu vairumtirdzniecība Latvijas teritorijā
  • Metāla velmējumu imports
  • Metāla velmējumu eksports uz Eiropas Savienības valstīm
  • Metāla produkcijas izgatavošana, lokšņu un apaļā profila velmējuma apstrāde

Mūsu kompānijas pastāvīgajiem klientiem piedāvājam izdevīgus nosacījumus tērauda pārdošanai. Un tas nozīmē, ka Jūs saņemat papildus atlaides vai arī atvieglotus samaksas nosacījumus. Mūsu kompānija aicina visas ieinteresētās organizācijas uz ilgstošu un savstarpēji izdevīgu sadarbību tērauda pārdošanas un apstrādes jomā.

SIA VIKOM Industry piedalās Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas organizētajā projektā "Metālapstrādes klastera attīstība" (Projekta Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/007).

 Projekta mērķis ir sadarbībā ar citiem uzņēmumiem, izglītības un pētniecības institūcijām īstenot kopīgas aktivitātes eksporta apjomu, darbības efektivitātes un produktivitātes paaugstināšanai un jaunu konkurētspēju produktu radīšanai.

Copyright © 2017 Vikom.lv
Visas tiesības aizsargātas
Powered by Systemate